Lazy:) lebokott + sooduskood!

Meil on Pärnumaal suvekodu, kus on hästi mõnus suur muruplats, käime seal sageli end lihtsalt välja lülitamas, olelemas. Et suvekodu on alles kaunikesti uus ja arenev, siis on pead koguaeg selles mõttes valvel, et leida uusi toredaid lahendusi, millega sealne olemine veelgi  mõnusamaks teha. Et tavaliselt on meil maal olles ka sõbrad külas, siis on tore, kui väljas on võimalikult palju võrkkiikesid, leboalasid ja muid laisklemiseks-raamatulugemiseks-lobisemiseks sobivaid elemente.

Umbes kuu aega tagasi käisime sugulastel külas ja neil oli õues üks igavesti vahva õhku täis kott, mille peal lapsed kordamööda hüppasid ja end “diivani” sisse justkui ära peitsid. Tekitas põnevust ja kui täpsemalt uurima hakkasime, selgus, et tegemist on uhiuue ägeda ja hinnatud lebokotiga, mis peab igas moodsas majapidamises olemas olema! Kaua me ei mõelnud, kui vaatasime härra J-ga üksteisele otsa ja leidsime, et meil peab ka kindlasti maal üks selline varsti olema. Üks asi, et ta on igavesti mugav, näeb ta ka nii vinge välja, et kohe kindlasti on vaja!

lazy_03

Eelmise nädala alguses saimegi omale  päris oma lebokoti. Meie oma on pärit Lazy:) poest ja valikuks osutus pere ühisel soovil just punane isend. Kuigi me vahepeal pole maale sattunud, siis ega me kaua suutnud uut vahvat asja kotis hoida, ikka pidime kohe ära proovima ja nii me Tallinnas kodupargi poole sammud seadsime. Väga positiivne üllatus oli see, et kuigi lebokott täissuuruses on üsna mahukas, siis kokkupanduna on ta nagu käekott, mille meie pere kõige väiksem uhkelt õlale sättis.

lazy_09

Eestis saab lebokotte osta mitmetelt erinevatelt pakkujatelt ja alguses võib silme eest kirjuks võtta. Osa on natuke soodsamad, teised veidi kallimad. Minu uurimused andsid aga tulemuse, et päris hinna põhjal otsust siiski langetada ei tohiks, kuigi nad näevad esmapilgul kõik ühesugused välja. Meie lebokott Lazy.ee (aka Lazyboy.ee) poest on materjali ja seega ka kandevõime poolest tugevam, kui niimõnedki teised turul olevad – kandes lausa 200 kg raskust lamamist katki minemata. Nimelt kui osadel poodidel on materjaliks 190T tugevune nailon, siis meie omal on 210T. Kuna tegemist on peamiselt õues kasutatava kotiga ja õues võib olla igasugu kive jms, siis kanga paksus mängib päris suurt rolli, kui tahta, et tore asi kohe esimese kolme kasutusega katki ei lähe.

lazy_04

Lisaks, mis mulle meie oma juures meeldib, on  selle kinnitusklamber. Tundub küll esmapilgul väike asi, aga kui see klamber, mis kokkuvõttes kogu kotti kinni hoiab, on õrn ühekordne nõkats, mis isegi esimese klassi lapsel koolikoti küljes esimese asjana otsad annab ja katki lendab, siis paneb mõtlema küll, et kas seda ikka annab lõpuni usaldada. Meie isendil on natuke keerulisema ülesehitusega klamber, mis kinnitub topeltkohtadelt ning seega ei tohiks see nii kergesti järele anda pingele. Me vähemalt loodame, et see on nii.

lazy_05

Lebokott ise on tõesti mõnusalt mugav ning samas ka pilkupüüdev ja stiilne olevus. Oleme enda omaga väga rahul ja täitsa kujutame ette, kui mõnus on maal selle otsas lamada. Saab istuda nii siruli üksinda, mitmekesi, kui ka täitsa diivani moodi üksteise kõrval reas. Praegu Tallinnas mõnuleb tüdruk sellel üldse oma toas olles ja tunneb rõõmu. Igavesti vahva leiutis!

Samas mõtlen, et miks mitte seda kaasa võtta ka Kadrioru parki piknikule minnes. Kuna kott ise on megapisike, et kaasa haarata, siis tegelikult täiesti tore on ta ka kuskil linnas loodusesse või randa minnes kaasa haarata, kohapeal õhku täis ajada ja siis eriti stiilselt lebotada.

lazy_02

Kes aga üldse ei tea, kuidas see piklik kott õhku täis saab, siis tal on justkui kaks teineteisest eraldatud koda, mis tuleks kergete ja jõudu mittevajavate liigutustega õhku täis lasta ilma igasuguste abivahenditeta. Vähemalt selline oli minu soovunelm, kui SEDA õpetust vaatasin. Hihii, tegelikkuses sai nalja rohkem kui rubla eest, kui ma esimesel korral seda samamoodi täis püüdsin saada tuuletu ilmaga. Esimestel kordadel jooksin nagu pöörane, kõht kõveras muruplatsil ringi kõkutades ja naerdes. Ilmselgelt olen ma ise väga piiratud võimetega (või khm, piiratud pikkusega), sest kui härra J asja kätte võttis, siis tal õnnestus see küll mängleva kergusega. Tema, häbelik, muidugi ennast siin video peal esitleda ei luba, seega võite minu üle naerda ajast, kui ma asja juba natuke rohkem käppa olin saanud :)

Kes endale samasugust lahedat lamamiskotti tahab, siis Lazy:) e-pood asub SIIN ja just praegu pakuvad nad oma lebokotte selle postituse lugejatele eriti soodsa hinnaga ainult 45 eurot, kui kasutad SOODUSKOODI kuusmeelt! Kusjuures, hind sisaldab juba postikulu.
Postitavad nad megakiirelt, mina sain enda oma juba järgmisel hommikul pakiautomaadist kätte.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga