Aloe Forever BB kreem

Ma ei ole suurem asi spetsialist erinevate ilutoodete alal, sest reeglina on olnud sedasi, et olen proovinud igast tootegrupist paari erinevat asja ja pärast rahulolu leidmist sellele truuks jäänud. Seega ma ei ole naine, kellel on kodus lugematul arvul kreeme, puhastuspiimasid, mitut eri kihti puuderdamisvahendeid, ripsmetušše ja kõiksugu kraame, mis kotti ära ei mahu. Nii ei olnud ma oma elus siiani veel ühtegi BB-kreemi kasutanud. Ma olin kuulnud küll, et mingi BB asi on olemas, aga kuna lühend BB ei läinud mu peas kohe millegagi esimese hooga kokku, siis ma rohkem ei olnud süvenenud ka. Nüüd mõtlen, et kus ma küll elanud olen, sest sellisest asjast mööda vaatamine on puhas patt!

Mul on terve elu olnud üheaegselt hea ja teisalt halb näonahk. Hea sellepärast, et ta on (ptui-ptui-ptui) alati olnud klaar igasugustest vistrikest ja muudest moodustistest, millega paljud naised võitlevad. Teisipidi olen ma oma näoga igikestvalt hädas olnud, sest ta on hästi tundlik nii kosmeetikavahenditele kui ka ilmaoludele. Esiteks kipub ta iga väiksegi keemilise reaktsiooni peale tõeliselt laiguliseks minema (punane-valge-punane-valge) ning mis veelgi hullem – kui talle miski ei meeldi, siis ta kuivab! Kuivab korralikult, seega kui päike on liiga kuum või kui pakane on liiga külm, siis ma ei saa ka parema tahtmise korral oma näole normaalselt puudrit panna, sest kõik kisub kivikuivaks. Kreempuudreid olen proovinud, need ei aita, kuna nad on küll esialgu vedelal kujul, kuid kuna nende koostis on siiski kuiv puuder, siis poole tunni pärast on mul jälle nagu krohv näos, mis kokku tõmbab ja kisub. Paar aastat tagasi leidsin enda jaoks mineraalpuudri, mis sobis super hästi. Kreemitasin alati näo alt hästi niiskeks ja kandsin peale mineraalpuudri. Tulemus oli väga hea ning ma arvasin, et täiuslik õnn ongi leitud. Siis aga pani mu mineraalpuudri müüja uksed kinni ning ma avastasin, et kõik mineraalpuudrid polegi sama imelised, kui see, mida mina olin aastaid kasutanud. Olin oma hädaga alguses tagasi. Kuni sõbranna soovitas mulle Aloe Forever BB kreemi.

2

Aloe tooteid olin ma oma elus ka varem kasutanud ja rahule jäänud, kuid nendeks proovitud toodeteks ei olnud mitte jumestusvahendid, vaid erinevad rahustavad geelid, hambapastad ja muu taoline, mis minu jaoks jäigi Aloega seostuma. Rohkem nagu meditsiiniline, mitte kosmeetiline. Nii uurisin sõbrannalt kohe, et seletagu ta nüüd lollile ära, misasi see BB kreem on. Saanud teada, et see on korraga kreem ja samaaegselt jumestaja, siis otsustasin asja proovida. Pean tunnistama, et ega ma väga julgenud asjasse kohe uskuda, sest esiteks – mida teab Aloe jumestusest ning teiseks – kuidas saab kreem olla puuder ja vastupidi. Kreemi ikka pannakse puudri alla ja puuder peab siis hea olema. Eksisin!

Olen nüüd nädal aega Aloe BB-kreemi kasutanud ja ma ei saaks rohkem rahul olla. Ma põhimõtteliselt kreemitangi lihtsalt peegli ees oma näo ühtlaselt ära ja ongi valmis. See teeb mu naha pehmeks, nagu täiesti tavaline kreem, mitte mingit erinevust selles vallas, ei mingit hilisemat kuivatust. Õhtuni on nahk pehme ja sile. Samaaegselt kreem aga jumestab sedasi, et mul ei ole vaja mitte mingi puudriga enam pärast jännata. Jah, see ei kata nii kõvasti, kui tavalised Maybelline kivipuudrid, kuid annab väga mõnusa jume ja minu jaoks teeb täiesti selle katvuse töö ära, mida mina olen puudrist oodanud. Nagu ütlesin, siis vistrikega mul võitlust pole kunagi olnud, seega ei oska öelda, kuidas katvusega sel puhul oleks, kuid minu laigulise näo ühtlustab küll mõnusasti ära. Samas jätab see loomuliku mulje, kõik ei ole absoluutselt ühte tooni, vaid selline mõnus ja ilus. Kuidas ma seda paremini seletan? Mulle tõesti meeldib.

1

Lisaväärtust annab minu jaoks teadmine, et Aloe tooted on naha- ja loodussõbralikud, mistõttu mul ei ole oodata näole mingeid reaktsioone, mida ma sageli valede kreemide ja puhastusvahendite kasutamisest saan oma nõrgale nahale. Samuti on kreemis väike päikesekaitsefaktor SPF20, mis suvel kindlasti ära kulub.

Kui ma tootetutvustust loen, siis osa naisi vist paneb selle kreemi peale veel puudrit ka, et katvus superhea oleks. Minul ei ole seni sellist vajadust kordagi tekkinud. Aga võib-olla ei ole ma ka klassikaline naine, kes ootab, et nägu oleks täiesti üleni ühetooniline. Seega nendele julgen kõikidele soovitada, kes tahavad, et nägu oleks pehme ning samaaegselt laikudeta ja ühtlane. Mina jään päris kindlasti Aloe BB-kreemi fänniks. Toon on mul Nude, mis on täpselt minu nahavärv, kuna olen väga heledanahaline. Samas on Aloe kataloogis kirjas, et see sobib erinevatele nahatoonidele, sest suudab kohalduda näonahaga. Kas ja kui hästi ta seda reaalselt teeb, ma kahjuks kommenteerida ei oska.

Mul on Aloe Forever toodetest veel üks peotäis testreid, mille kavatsen lähiajal ette võtta ja järjest ära proovida. Nüüd, kui ühe tootega nii rahul olen, on ootusärevus ka teiste suhtes suur. Eks siis kirjutan jälle blogisse ka.

Aloe BB kreemi ja teisi tooteid saab vaadata ja tellida SIIT ning tootekataloog on veebis sirvimiseks SIIN.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga