Restoran Manna La Roosa

Ühel jahedamapoolsel õhtul käisime perega Tallinna kesklinnas jalutamas ning kui magusaisu oli võimust võtnud, otsustasime kuhugi kohvikusse astuda. Leidsime end Manna La Roosa eest ning otsustasime seda proovida.

Kui uksest sisse jõudsime, avastasime, et oleme oma spontaanse otsusega väga-väga hiljaks jäänud, sest restoran oli puupüsti täis ning sinna ei oleks me ka vist püstijala koogitama pääsenud, rääkimata istumisest. Härra J pakkus välja, et läheks siis terrassile – õhtu on küll jahe, aga ehk saame omale pleedi. Mõeldud-tehtud, istusimegi terrassile.

Pleede meil siiski saada ei õnnestunud, kuna neid oli restoranil pakkuda vaid üksikud, ning need olid juba võetud. Mõtlesime, et mis seal ikka, joome kuuma teed ja püüame hakkama saada. Koht ise tundus nii armsake, et kahju oleks olnud sellest loobuda jaheduse tõttu.
Meid sattus teenindama üks õpilane. Me isegi arvasime, et me võisime ta päris esimesed kliendid olla, kuna tütarlaps oli nii armsalt püüdlik, et meid ajas see täitsa naerma. Ta küll koguaeg naeratas ja oli äärmiselt sõbralik, vabandas muudkui ette ja taha, aga ta oli lihtsalt nii kohmetu, et see oli lausa koomiline. Tellisime teed ja magustoitu, tüdruk läks naeratades tellimusi täitma, kui tuli viie minuti pärast tagasi, et küsida, mis teed me tegelikult sooviksime. Siis oli ta vist meie magustoidud korraks unustanud ja käis neid veel üle kordamas. Lõpuks kui maksmiseks läks, siis jalutas ta meie pangakaardiga minema ning pidime seda tagasi käima küsimas. Teised teenindajad kippusid samuti leti taga teda itsitama, seega küllap tüdruk tõesti alles harjutas esimest-teist päeva. Aga kogu see kohmetus oli nii siiras ja armas, et meid üldse ei häirinud – ta tuli oma kena ilme ja häbeliku naeratusega koguaeg puhtalt äpardustest välja.

Magustoidud olid absoluutselt võrratud, nii välimuselt kui olemuselt – kõik kolmekesi jäime oma valikutega rahule (juustukook, kodune vahvel ja roossamanna). Ja ümberringi oli kõik lihtsalt nii armas.

Manna la roosa

Kas olete Manna La Roosat külastanud? Kas jäite rahule?

Minu hinnang:

Interjöör: 8/10
Teenindus: 8/10
Magustoidud: 10/10

Restorani kohta infot leiate SIIT!

One Comment:

  1. Pingback: Kiirtoidurestoran Wok to Walk | Kuus meelt

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga